گرافیک مستر | Graphic Master | استاد گرافیک
به نام آفریننده زیبایی ها ! - " گرافیک مستر " یک مرجع غیر انتفاعی گرافیک در ایران است که در تاریخ ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۶ در قالب یک تشکل و گروه با موضوع " گرافیک ، طراحی و هنر های دیجیتال " در پیام رسان تلگرام آغاز به کار نمود و سریعا به جمعی دوستانه برای گرافیست ها و علاقه مندان به این هنر تبدیل شد ، هم اکنون که در حال مشاهده این مطلب هستید ، بیش از ۲۰۰۰ نفر در گروه تلگرامی ما حضور دارند .
در تاریخ ۷ شهریور ماه ۱۳۹۶ نیز " کانال تلگرامی گرافیک مستر " با رویکردی بسیار متفاوت و فعال راه اندازی شد که به سرعت با استقبال شدید مخاطبان رو به رو شد به گونه ای که آمار مخاطبین فعال کانال ما در تلگرام با گذشت تنها ۸ ماه به بیش از ۳۰۰۰ نفر رسید ، و همواره رو به افزایش می باشد .
و اما فعالیت ها و خدمات ما در همینجا ختم نشد ، و نمی شود ! در تاریخ ۷ دی ماه ۱۳۹۶ وب سایت گرافیک مستر با هدف خدمات رسانی بیش تر راه اندازی شد و امید ما به گسترش روز افزون آن است .
در این وبسایت ، به کلیه موضوعات مرتبط با هنر طراحی و گرافیک پرداخته خواهد شد ، دانلود رایگان و آسان منابع گوناگون طراحی ، آموزش ، پرورش خلاقیت ، فرصت های گوناگون همکاری و هر آنچه که به آن نیاز داشته باشید اینجا در دسترس شماست !
اولویت کاری ما در این مجموعه مباحث مرتبط با نرم افزار معروف و محبوب فتوشاپ (Adobe Photoshop) به دلیل کاربرد و گستردگی بسیار زیاد آن می باشد ! اما به تدریج به صورت گسترده تر به سایر حوزه ها نیز وارد خواهیم شد :)

ارتباط مستقیم با ما ( از طریق ارسال رایانامه ) ::
GraphicMaster.Contact@Gmail.com


آدرس کانال گرافیک مستر در تلگرام ::
https://t.me/GraphicMaster

آدرس گروه گرافیک مسترز در پیام رسان تلگرام ::

توجه :: به دلیل استقبال و درخواست تعدادی از کاربران مبنی بر راه اندازی کانال و گروه در پیام رسان های ایرانی ، کانال و گروه گرافیک مستر با همین شناسه (@GraphicMaster) در ۴ پیام رسان داخلی "بله ، سروش ، ایتا و آی گپ" نیز آغاز به کار نمود ، اما فعالیت ما در تلگرام همچنان مانند گذشته ادامه خواهد داشت ...
با سپاس از همراهی شما ...